Slušela by mi blond?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janis7
Stálice 58 příspěvků 20.07.18 20:54
Slušela by mi blond?

Zdravím, ráda bych požádala o radu… Váhám jestli mám jít na blond…Už m za sebou jedno odbavování…a uz zbývá jen kedno ddalší..ale váhám jestli by mi opravdu slušela…
Jsem od přírody brunetka..momen­tálně mam takovou zrzavou, a přemýšlím jestli si jí nechat, pac taky nevypadá špatně..ale blond je prostě blond..mám hnedozelene oci, svetlou kůži(ale bledule nejsem)..Chtěla bych bezovou nebo neutrální ci zlatou blond…
Děkuji za názor…prosím posuzujte z hlediska estetického a ne finančního…
Vlas jsou po zesvětlování nezničitelné(mam dobrou kadeřnici, co používá setrne produkty)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
prokopa
Stálice 79 příspěvků 20.07.18 20:56

Zrzavá ti sluší, ale proč ne? Když máš kadeřnici který věříš a vlasy který to snesou tak si to zkus. Myslím že ti slušet bude, jsi ten typ co mu sluší asi všechno :)

Faye67
Povídálka 31 příspěvků 20.07.18 20:56

Ja bych do toho sla, mate krasny oblicej a muzete si to dovolit.

Uživatel je onlinetininas
Ukecaná baba ;) 1650 příspěvků 20.07.18 20:56
@Janis7 píše:
Zdravím, ráda bych požádala o radu… Váhám jestli mám jít na blond…Už m za sebou jedno odbavování…a uz zbývá jen kedno ddalší..ale váhám jestli by mi opravdu slušela…
Jsem od přírody brunetka..momen­tálně mam takovou zrzavou, a přemýšlím jestli si jí nechat, pac taky nevypadá špatně..ale blond je prostě blond..mám hnedozelene oci, svetlou kůži(ale bledule nejsem)..Chtěla bych bezovou nebo neutrální ci zlatou blond…
Děkuji za názor…prosím posuzujte z hlediska estetického a ne finančního…
Vlas jsou po zesvětlování nezničitelné(mam dobrou kadeřnici, co používá setrne produkty)

Ty jsi ta první kočka?

sarah1618
Kecalka 250 příspěvků 20.07.18 20:56

Určitě slušela, mate tu tvar co ji bude slušet vše.
Ale zrovna tu blond si dokážu představit, třeba tu na 3. obrázku

Janis7
Stálice 58 příspěvků 20.07.18 21:06

Dekuji za podporu.. myslite foto s Julii R?

Janis7
Stálice 58 příspěvků 20.07.18 21:07

Váhám..nebot celý zivot jsem byla spíš tmavovláska..a blond je fakt světla a ja mam takový nahnedly oci a svetlou kůži..možná je ta zrzava lepší..ale nevim,nevim..líbí se mi blondynky a taky bych chtěla být

Danulinka16
Závislačka 2541 příspěvků 20.07.18 21:08

Promin, ale bez tvé fotky to těžko posoudíme…:D aha ty jsi na první fotce :D jsem myslela,že je to nějaká star :)

Janis7
Stálice 58 příspěvků 20.07.18 21:14

na te prvni fotce jsem ja

Příspěvek upraven 20.07.18 v 21:22

Janis7
Stálice 58 příspěvků 20.07.18 21:16

Dekuji za nazorY

Příspěvek upraven 20.07.18 v 21:23

Janis7
Stálice 58 příspěvků 20.07.18 21:17

@Danulinka16
Jee děkuji :mrgreen:

Janis7
Stálice 58 příspěvků 20.07.18 21:18

@tininas
Ano..tak co myslis?blond nebo zrz??

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 1 inzerát 20.07.18 21:19
@Janis7 píše:
Zde prikladam sve foto jako tmavovlasky..jinak na te prvni fotce jsem ja

Tmavovlasá Tě dělá zbytecne starší. Mě se líbí barva co máš teď, krásně Ti sedí a vynikáš v ní.

Jiri.25
Kecalka 109 příspěvků 20.07.18 21:21

Já bych řekl hnědá je lepší.

Kettlery
Kecalka 466 příspěvků 20.07.18 21:23

Ty jo, ty jsi krasna.Blond podle mne budes super kost. :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >