Screenshot_2018-08-04-21-59-25-549_com.google.android.youtube.png
Zdravím. Objednala jsem si kočár který jsem si před měsícem vyzvedla ve velké krabici na prodejně. 3v1 (i vajíčko s adaptérem). Jelikož nebylo moc místa doma a nechtěla jsem ho mit doma než se narodí prcek dala jsem ho k babičce že se složí před porodem. Jenze, mám zítra a ve středu termín a včera jsme ho jeli složit že se pak převeze až budu v porodnici. Na vajíčko chybí adapter :roll: tak že to nejde zacvaknout do konstrukce. Dále že nejdou v hluboké korbě upevnit ty dráty kovové aby se korba zvedla. Prostě jak kdyby byly o 5cm delší z obou stran...násilím to taky nešlo...a zas jsme nechtěli aby se to zničilo (viz foto jak to má vypadat). Jenže co teď? Jsem samozřejmě pitomá že jsme kočár nezkontrolovali ihned :zed: :zed: vůbec nevím v čem jako budu vozit maleho :nevim:. Jak myslíte že se na to budou na prodejně tvářit? :roll: tu hlubokou korbu bych jim tam dala ať to zkusí složit ale stím adaptérem asi bude problém co :,(
- Autor: lampicka11
- Vloženo: 05.08.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána