Nepřišel komplet kočár

4263
5.8.18 10:12

Nepřišel komplet kocar

Zdravím. Objednala jsem si kočár který jsem si před měsícem vyzvedla ve velké krabici na prodejně. 3v1 (i vajíčko s adaptérem). Jelikož nebylo moc místa doma a nechtěla jsem ho mit doma než se narodí prcek dala jsem ho k babičce že se složí před porodem. Jenze, mám zítra a ve středu termín a včera jsme ho jeli složit že se pak převeze až budu v porodnici. Na vajíčko chybí adapter :roll: tak že to nejde zacvaknout do konstrukce. Dále že nejdou v hluboké korbě upevnit ty dráty kovové aby se korba zvedla. Prostě jak kdyby byly o 5cm delší z obou stran…násilím to taky nešlo…a zas jsme nechtěli aby se to zničilo (viz foto jak to má vypadat). Jenže co teď? Jsem samozřejmě pitomá že jsme kočár nezkontrolovali ihned :zed: :zed: vůbec nevím v čem jako budu vozit maleho :nevim:. Jak myslíte že se na to budou na prodejně tvářit? :roll: tu hlubokou korbu bych jim tam dala ať to zkusí složit ale stím adaptérem asi bude problém co :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8134
5.8.18 10:16

Co teď? Asi bys jim měla zavolat , nebo tam zajít osobně :roll: pak zjistíš, jak se budou tvářit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
5.8.18 10:17
@Šmoulice píše:
Co teď? Asi bys jim měla zavolat , nebo tam zajít osobně :roll: pak zjistíš, jak se budou tvářit ;)

To je mi jasný… Mají ve všední dny otevřeno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16921
5.8.18 10:29

U té korby je určitě nějaký fígl. Zkus kouknout na youtube, bývají tam videonávody. U adaptéru záleží na vstřícnosti prodejny, bohužel bývají většinou tři dny na překontrolování kompletnosti zásilky. Přinejhorším je holt za pětistovku dokoupíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
5.8.18 10:35
@Janli píše:
U té korby je určitě nějaký fígl. Zkus kouknout na youtube, bývají tam videonávody. U adaptéru záleží na vstřícnosti prodejny, bohužel bývají většinou tři dny na překontrolování kompletnosti zásilky. Přinejhorším je holt za pětistovku dokoupíš.

Já platila 1500,– za vajíčko včetně adaptéru. Tak uvidím. Dnes tam pojedu to ještě zkouknout zda to jde nějak vyzkoumat s tou korbou. snad budou vstřícní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1917
5.8.18 10:35

No, formulovala ses sama. Takže, že jste maličko pitomí, že jste si nepřekontrolovali takovou drahou záležitost, jako je kočár, nemění nic na tom, že oni nedodali co měli.. Zkuste vysvětlit, že jste třeba až teď kočár potřebovali apod, ale nevím no.. Tu korbu ti tam určitě sestaví ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16921
5.8.18 10:37

@novakova.t většinou s tím problémy nebývají a uznávají reklamace. Většina z nás vytahuje kočár z krabice až před porodem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1962
5.8.18 10:37

@novakova.t ta korba urcite nejak pujde :) taky mi to u naseho kocarku prislo, ze je to kovove delsi a nikdy se to nemuze povest :mrgreen: pak prisel manzel a bylo hotovo za chvili, ale vzal to teda na silu :mrgreen: takze nevim, jestli existuje nejaky figl jak na to lip :) no a adaptery se prinejhorsim dokoupi, to uz neni takova hruza :) ja je kupovala zvlast a nakonec jsme vubec nevyuzili, protoze jsem malou vzdy prendala z vajicka do kocarku a autosedacku na kocarek nenacvakla ani jednou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3102
5.8.18 11:34

Nám taky nepřišly s kočárkem adaptéry k sedačce . Ale vyřešili jsme to a adaptéry nám doposlali během asi 10 dní .

Taky budu po neděli řešit problém s kočárkem . Malé je skoro 7 týdnů a za celou dobu jsme kočárek nepotřebovali složit. Před týdnem, kdy jsme ho složit potřebovali, tak nejde skládat tak, jak by měl. Tak taky uvidíme, no. Též nás nenapadlo, když kočárek dorazil ho zkoušet skládat :) .....

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
5.8.18 11:45
@Peťula21 píše:
Nám taky nepřišly s kočárkem adaptéry k sedačce . Ale vyřešili jsme to a adaptéry nám doposlali během asi 10 dní .Taky budu po neděli řešit problém s kočárkem . Malé je skoro 7 týdnů a za celou dobu jsme kočárek nepotřebovali složit. Před týdnem, kdy jsme ho složit potřebovali, tak nejde skládat tak, jak by měl. Tak taky uvidíme, no. Též nás nenapadlo, když kočárek dorazil ho zkoušet skládat :) .....

Jsem ráda že nejsem jedina :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
5.8.18 15:52

Nejsem já blbá ? :lol: adaptér byl schovaný u sporťáku který jsem nezkoumala :roll: a hluboká korba taky ok…můj táta to zvládl násilím a jde to :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3102
5.8.18 22:56
@novakova.t píše:
Nejsem já blbá ? :lol: adaptér byl schovaný u sporťáku který jsem nezkoumala :roll: a hluboká korba taky ok…můj táta to zvládl násilím a jde to :mrgreen:

Když jsem volala do obchodu ja, že tam adaptéry nejsou, tak mi říkali, ať vsechno projdu, že to výrobce někdy da do sporťáku pod látku, do hl. korby, do tašky atd. , ale my je tam neměly, no. Naštěstí neměli problém je poslat …

Je dobře , že jste je našli :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama