Hezké boty na výlety

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Madeiřanka
Povídálka 35 příspěvků 01.08.18 09:18
dobré a hezké boty na výlety

Ahojte, už jsem tu našla pár dobrých rad, tak jdu poprosit o další. :) :kytka: Potřebuji nějaké dobré boty, ve kterých bych mohla na výlety. Nebudu lozit nikde po horách, cestičky by měly být vesměs slušné (ne asfalt, ale prostě lesní cesta), takže nepotřebuji žádnou super vysokohorskou obuv. Chci, aby se to moc nebilo s riflemi, abych nebyla chodící reklama (tj. žádná fajfka přes celou botu apod.), aby bota něco vydržela a neteklo do ní. Mám teď botasky/tenisky (fakt nevím, jaký je mezitím rozdíl) z Lidlu, celkem dobrý, až na to, že když prší, mám v botách mokro. A taky opatek - je tam tenká látka, takže jak je nosím delší dobu, je to prošoupané a bez vysokých ponožek už boty nejdou nosit, ta hrana škrábe a rozedírá nohu. Doteď jsem boty řešila tak, že jsem šla do Lidlu, když měli akci. Ale ráda bych konečně nějaké lepší, do kterých mi nepoteče, udrží nohu, zároveň nebudou rozedírat, budou měkké, nebyly drahé,… Poradíte prosím? Děkuji. :kytka:

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 01.08.18 09:29

salomonky jsou super..lehké, goretexove ( takže nepromokavé )
garmont - ale ty bývají tvdrší
bohužel cena není jako lídl..
když není akce, tak okolo litr a výše..ale salomonky mají i krásné barvičky a dizajn..

kruel
Kecalka 263 příspěvků 01.08.18 09:50

Také bych doporučila Salomon :palec: ale jsou dražší no. Za to vydrží dlouho a dělají moc hezké barvy pro ženy

Fazulina
Závislačka 3684 příspěvků 01.08.18 10:18

Já mám ráda Merrell, ale cena je tedy vyšší…

Nika079
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 01.08.18 11:33

Nakupuji uz nekolik let Salomon s gtx ve Sportissimu,vzdy ve sleve. Pokud jsi z Prahy,pak vystava stanu v Letnanech,velky vyber kvalitnich znacek,akcni ceny.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 01.08.18 12:26

Taky doporucuju Salomon nebo Merrell. Standardni cena je docela vysoka, ale daji se sehnat v akcich, jak pise @Nika079.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >