Zpět na web

  • načítám...

IMG_20170909_140152.jpg

Ahoj všem. Jdu si sem pro radu. Mám s bývalou přítelkyní téměř 7mi letého syna. Syna si beru pravidelně každý druhý víkend + přes prázdniny na týden. O syna se starám, pravidelně platím alimenty a snažím se ho nějak vychovávat... ALE... Pročetl jsem všechny diskuze v tomto vláknu a všechno se řeší z pohledu vás matek co se týká vybavení syna při předávání. Proč bych měl mít doma komplet výbavu oblečení od ponožek až po zimní bundu? Matka dostává peníze a přece já nemůžu každý druhý měsíc jít a kupova nové oblečení. ze všeho hned vyroste. Přece nemůže být problém dát mu do batohu místo 15ti autíček který si sám nabalí pár oblečení...tepláky nadoma, lepší kalhoty na nějaký výlet, mikinu a bundu do ruky... spodní prádlo není problém... a nikdo mi tu netvrďte, že matka dává do syna celý alimenty a ještě jí chybí. Sám mám teď s manželkou 2,5 letého syna a víme kolik za syna utratíme a není to ani polovina toho co posílám. Zmiňoval jsem se o tom na sociálce a pracovnice o tom vůbec nechtěla slyšet ani po tom co sem jí ukazoval jak se o něj matka stará a v čem mi syna posílá viz fotky. Chtěl jsem syna do péče kvůli jejím poměrům a životní úrovní u ní doma, ale o tom taky nechtěla ani slyšet. Dále jsem se na syna ptal ve školce. Ředitelka nebyla div v slzách když mně říkala co všechno vyvádí a paní na sociálce po kontrole ve školce a u ní doma řekla pravý opak jak kdybych si to všechno vymyslel... můžu změnit sociální pracovnici protože mně přijde že je s matkou a já u ní nemám vůbec žádné právo. byť bych měl mít stejné právo jako matka... Dále mě zajímají ty výlety. Snažím se se synem pořád něco podnikat protože u matky doma se víceméně jen válí u televize a hraje si s autíčkama když by se měl zrovna připravovat do školy. Nemá žádný základní návyky. Nečistí si doma zuby, nesnídá, ruce po záchozu vůbec... cpe se samým sladkým. občas řekne že mamka nic nevařila... když zjistím že není matka doma a on se válí doma a chci si ho vzít tak je hned problém. (matka je rýbářka a věčně někde lítá bez syna) mít ho nemám tak si ho vzít nemůžu. podotýkám že je doma s prarodiči v zakouřeným pokoji... Je toho daleko víc co mě jako otce vadí ale fakt nevím co s tím mám dělat. mojí manželce dochází trpělivost a tlačí i na mě. na sociálce podporu nemám...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...