Zpět na web

  • načítám...

IMG_20180805_143839.jpg

Zdravím všechny, prosím o radu. Letos se mi krásně rozrostl kaktus, nevím, zda ho nechat být, ať si příroda poradí nebo ty drobné opatrně odlomit a zasadit? :think: nechci přijít hlavně o ten velikej. Děkuji za odpověď. :mavam:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...