IMG_20180805_143839.jpg
Zdravím všechny, prosím o radu. Letos se mi krásně rozrostl kaktus, nevím, zda ho nechat být, ať si příroda poradí nebo ty drobné opatrně odlomit a zasadit? :think: nechci přijít hlavně o ten velikej. Děkuji za odpověď. :mavam:
- Autor: Sarka.951
- Vloženo: 14.08.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána