IMG_20180814_103409.jpg
Zdravím, jako nováček zatím anonimně. S manželem se od prosince snažíme o miminko, ale zatím nic. Poslední dobou mi začalo být špatně a bolí mě tam, co normálně ne. Zkusila jsem tedy včera udělat tt a myslím, že tam duch je, ale menses by měl dorazit zítra, tak zkusím ještě počkat. Ale je to prvně v životě, co mi tt ukázal aspoň ducha. Ovu byla 3.8.-4.8 ciklus 30 dní.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 15.08.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána