Zpět na web

  • načítám...

IMG_20180814_103409.jpg

Zdravím, jako nováček zatím anonimně. S manželem se od prosince snažíme o miminko, ale zatím nic. Poslední dobou mi začalo být špatně a bolí mě tam, co normálně ne. Zkusila jsem tedy včera udělat tt a myslím, že tam duch je, ale menses by měl dorazit zítra, tak zkusím ještě počkat. Ale je to prvně v životě, co mi tt ukázal aspoň ducha. Ovu byla 3.8.-4.8 ciklus 30 dní.

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 15.08.18

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...