Zpět na web

  • načítám...

IMG_20180819_082208.jpg

Ahoj holky jsem tehotna i pres kondom ja krava si mela jit pro postinor kdyz se nam pri vyndavani sesunul ale mela jsem posledni den ms a bylo to vse v kondomu a vzhledem k tomu jakej je postinor hnus sem nad tim uvazovala asi 5 minut a vzdala to vzhledem k ms a ted sem tehu...ale cekame uz 3. S tim ze bydlime v pronajmu a mame prumerne prijmy a ja jsem sice v praci na dobu neurcitou a po zkusebce ale jen kratce, manzel jezdi dodavkou v cizine doma 2dny v tydnu. Ja nevim nechci to davat pryc kdyz uz se stalo ale vsichni me strasi zr v budoucnu az budou vetsi tak je kuli tomu nebudem moc poradne zajistit a taky kuli tomu budleni. Ja vubec nevim jsou tu mamky co cekaji treti? Nemate strach jak to bude az jim bude 12,13 a tak skola krouzky atd? Dekuji :,( :,( :zed:

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 19.08.18

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...