Zpět na web

  • načítám...

IMG_20180909_175740.jpg

Dobrý den, jsem tu nová. A mám pocit že už trochu blaznim. Měla bych mít dva až tři dny zpozdeni- ale těžko říct mám endometriózu. Dnes večer jsem si dělala test. Ano vím mám si jo udělat ráno ale mám pocit že nevydrzim :oops: . Je tam duch nebo není? :nevim: . Moc děkuji za nazory

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...