Zpět na web

  • načítám...

IMG_20180912_051122.jpg

[citace] **"@Evelina1979":https://www.emimino.cz/profil/evelina1979/** píše: Ahoj holky...Dnes ráno jsem si dělala těhotenský test.V kontrolní zóně je vidět čárka,ale není zbarvená :think: Vypadá spíš jako vyrytá :roll: Myslím si, že to bude nějaký vadný kus :zed: Mám pět dní před MS... Včera mě začali dost bolet prsa :nevim: [/citace] Pět dní před má je docela hodně brzo ale záleží jak dlouhé máš cykly a kdy ovulaci. A taky se mi zdá že ta čárka je v jiném místě než by měla byt. Zkus zase za dva tři dny. Mě se objevil duch až 28 den cyklu a to mám normálně 26 dni

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...