Zpět na web

  • načítám...

IMG_20180516_101048_414.jpg

[citace] **"@Muminek2019":https://www.emimino.cz/profil/muminek2019/** píše: Ja se obavam, ze to neni nic co by te uzivilo :think: protoze rucni prace lidi nedokazi ocenit, a ty to budes ve finale prodavat za takovou cenu ze ti to stezi pokryje naklady na vlnu. Navic je toho vsude strasne velke mnozstvi a ty by jsi musela prijit s opravdu jedinecnou vyrobou [/citace] To souhlasim, dneska je trh presyceny, musis byt originalni, hackovane veci nejsou pro kazdeho, nekterym lidem se to nelibi. Mrkni na fler a udelej si pruzkum. Zalozit si zivnost na rodicovske je ovsem super, mas cas, neplatis zalohy, az pokud bys mela za rok vyssi privydelek. To si zas zjisti na jakpodnikat.cz. ukoncit to muzes vzdycky. Ja hackuji a pletu na zakazku, ptej se na cokoliv ;) Co.muzu rici, tak me ale vytaci, kdyz nekdo prodava veci pod cenou, opravdu si musis stanovit ceny normalne, preci nebudu plest puf 7h abych na nem trhla 200 ??? Bohuzel takove jsou... :nevim:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...