IMG_20180919_072645.jpg
"@Janica84":https://www.emimino.cz/profil/janica84/ ahoj moc me potesil tvuj komentar! Vcera na kontrole jsem dopadla na vybornou, srdicko tluce, plod je o 2 tydny mladsi takze jsem vcera nebyla 10+0 ale 7+5 a plod ma 1,38 mm.. coz je v poradku ale termin porodu mam az na 2.kvetna :lol: Pristi tyden jdu na odbery a dostanu prukazku :dance: Jak ty to zvladas?
- Autor: Ellis 147
- Vloženo: 19.09.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána