temperaturegraph.png
Ahoj holky tenhle měsíc je nějaký zmatený posílám graf akorát těch pár dní sem neměrila protože sem byla nachlazena a nemá cenu měřit teploty by byli zkreslené. Myslíte že byla ovu? Já myslím že asi ne nebo spíše sem z toho už zmatená :nevim:
- Autor: pavla.velova
- Vloženo: 07.10.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána