Zpět na web

  • načítám...

temperaturegraph.png

Ahoj holky tenhle měsíc je nějaký zmatený posílám graf akorát těch pár dní sem neměrila protože sem byla nachlazena a nemá cenu měřit teploty by byli zkreslené. Myslíte že byla ovu? Já myslím že asi ne nebo spíše sem z toho už zmatená :nevim:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...