IMG_20181017_191113.jpg
"@sall7":https://www.emimino.cz/profil/sall7/ tu z Tesca máme taky už od Vánoc, nehty tam byly takové s lepitkama takže je máme všude, ale teď češem culíky a když se jí líbí češu i jí :mrgreen: .. hřeben používáme vlastní nekudlací, ten co tam byl mě akorát rozčiloval. Jinak dobrý, hlava celkem stabilní když tvoříme složitější držím mezi kolenama.. dcerka má i dětský lak (jak opravdový ale jde smýt vodou) tak lakujem i ty pidi nehty ;-) .. omlouvám se za případné překlepy, cvakam na mobilu a občas se nestačím divit co mobil vytvořil :lol: Přikládám fotku v krabici 8)
- Autor: Zuzee87
- Vloženo: 17.10.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána