3773C5B3-C7AA-4C4D-9794-3D73C16F9BE9.jpeg
Dobrý den, nedávno jsem si koupila semišové boty od Baťi a po asi 3dnech nošení se mi udělali vrásky. Jsem z toho zdrcená a typ těhle bot mám poprvé, nejvíc me zaráží to, že je mám jenom na jedné botě, je to normální? Reklamace? Mam s tim žit?
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 24.10.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána