Zpět na web

  • načítám...

Bradavky1.jpg

"@venisa":https://www.emimino.cz/profil/venisa/ "@kočkodlak":https://www.emimino.cz/profil/kockodlak/ Děkuji holky :* Jsem spokojená :dance: Jen už aby se hrnuli zákazníci. Zatím je otevřené druhý den a lidi chodí i sem, i okolo, takže se snad dostaneme do povědomí víc než na staré prodejně...To je peklo, když máš jít mimo barák a nevíš, kdy to "hrkne" a protečeš co? Snad lepší ten císař... :think: ALe tak jestli je to jen nachvilku na kontrolu, tak se to dá a doma "ji" zase necháš pěkně luftovat, ať se hojíš. No, kdyby jsi chtěla, tak klidně přijeď, nesežrala jsem to všechno, takže tady ještě půl pytla mám :mrgreen: Dneska jsem dorazila tu Milku bonbošku a doma jsem si včera dala to nealko šampáňo :P Natíráš si ty bradavky něčím? Já mám Purelan od Medely, ale zatím jsem bradavky natírala snad jen 3x, když mě lehce bolely na dotek. Ten Purelan nemusíš oplachovat...Jak jsem si pořídila ty přírodní věci z LR kosmetiky, mám doma sprej první pomoci (je úžasný, protože hojí do hloubky a krásně prasklinu/ránu zhojí zevnitř a zatáhne) a jelikož vysušuje (musí, když léčí rány), pak promažu krémem s propolisem... Taktéž se nemusí oplachovat, ale nemazat před kojením, ale až PO, ať se stihne vstřebat do dalšího kojení a je po problému! Já si ten sprej z Aloe stříkám na afty, na bolavá dásna, na spodek, na jakoukoliv ranku (je to dobré i po porodu na sešitou hráz), ten sprej obsahuje Aloe Vera a dalších 12 nebo 13 léčivých bylin.Je to fakt super. Já vždycky hleděla na cenu a ne až tak na kvalitu, ale za tohle si ráda připlatím a jsem s tím maximálně spokojená. Kdyby jsi ten sprej chtěla, tak je do konce října (vlastně do zítřka) v akci za 389,- jinak stojí nějakých 500,-,tak bych ti ho mohla objednat, případně i s tím krémem z propolisu. Dala bych ti na něj i slevu. Kdyžtak mi písni do večera, abych ti to mohla objednat, ještě sem večer mrknu, abych tě nepropásla. A pošlu ti odkaz i na ty 2 produkty, ale musím do SZ, protože mi to nejde odeslat a ukazuje se mi hláška, že nemůžu posílat odkazy :nevim: Takže mrkni do zpráv, už to posílám... :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...