20181106_181906.jpg
Ahoj holky prosím o radu v čera odpoledne cca 13hod.pozitivni ovu test den předtím spadla teplota o 2 stupně a včera lehce šla nahoru o 2 stupne a dneska o jeden dolů.Bílkovy hlen jsem mela před 3ma dnema teď už je vodovy.Myslite že tedy ovu byla nebo ne.Jestli ano ma cenu jeste dnes se vecer snazit,neni to uz pozde.Prikladam jak ovu test i bazalni teplotu.
- Autor: Nikolniky25
- Vloženo: 06.11.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána