Zpět na web

  • načítám...

IMG_20181112_193927.jpg

Ahoj snazilky, take bych se s Vami chtela podelit o zkusenost s temito testy. Zacala jsem testovat dva dny po Ms , ktera byla posledni 30.10. Zdalo se mi ale divne ze testy byly pokazde skoro pozitivni, tutiz carka stejna jako testovaci. Znamenalo by ze ovu je hned po Ms. Omyl! Koupila jsem po 4 dnech testovani s temito testy jine v benu lekarne a tam carka skoro zadna. Na fotce vidite rozdil dokonce jeden tenstovany ze stejneho vzorku. :think: :think: Benu test s testem hned pod nim je z dnešního dne (14dc) celkem rozdilne carky.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...