IMG_20181119_074210.png
"@Nicky B":https://www.emimino.cz/profil/nicky-b/ Dobré ranko, tak já s BT stále klesám.. :roll: Chystám se dělat ovu-testík, tak snad už bude trochu pozitivní, nevím.. :nevim:
- Autor: majdulacek
- Vloženo: 19.11.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána