Zpět na web

  • načítám...

IMG_20181119_074210.png

"@Nicky B":https://www.emimino.cz/profil/nicky-b/ Dobré ranko, tak já s BT stále klesám.. :roll: Chystám se dělat ovu-testík, tak snad už bude trochu pozitivní, nevím.. :nevim:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...