3EF943AF-FB38-457B-A273-87C0421E92F1.jpeg
"@Potkyš":https://www.emimino.cz/profil/potkys/ Wau tak to na tebe budu moc myslet. Aby vše dobre dopadlo. Jak to ze jdou na pgs až v lednu a ne hned? Ja jsem 35tt teď ve čtvrtek. Už se chystam pomalu ale jistě. Těším se až to bude za nama... za mnou ten závěr už není žádná sranda ale nechceš i stěžovat to neee. Jen od záři jsem na PN nucene a tak nějak valcim a snažím se přežívat v sobotu jsem nachystala postýlku kamarádka mi síla set. Přestali mi chodit na e-mail upozornění na tuhle diskuzi tak sem se vůbec neozvala...
- Autor: Mišuta29
- Vloženo: 19.11.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána