Zpět na web

  • načítám...

DSC_0397.JPG

"@lucenka":https://www.emimino.cz/profil/lucenka/ tak by mě zajímalo, jak mám naučit pěti měsíční lezoucí dítě, které neudrží pozornost, že si má hrát a vydržet... Když chtělo jen lézt, lézt a lézt... Vidíš to jen ze své strany. Teď jsem s malým sama, večerním a on si tam v klidu hraje, prohlíží si knížky, skládá si. Za ty čtyři měsíce si zvykl, že v ohrádce si hraje. Když je mimo ohrádku, objevuje šuplíky, skříně. Ale to musím být u něj, máme doma dvě kočky a nebudu riskovat, že se po nich vrhne a ony se leknou a poškrábou ho. Má jen pro hraní 3m čtvereční, kde vím, že je v naprostém bezpečí.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...