Zpět na web

  • načítám...

FB_IMG_1538375029099.jpg

Hackuji se :lol: :lol: zatim mam cepicky. Ale pridavam co delam ted.jeste tedy nemam ani jednoho slona ale pulku uz jo :lol: :lol: myslim ze se da pouzitbi samostatne jako maly slon ne jen jako retez :lol: ti modri slonici jsou stazeni k tomu navodu.nevim kdo je vyrabel :oops:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...