FB_IMG_1538375029099.jpg
Hackuji se :lol: :lol: zatim mam cepicky. Ale pridavam co delam ted.jeste tedy nemam ani jednoho slona ale pulku uz jo :lol: :lol: myslim ze se da pouzitbi samostatne jako maly slon ne jen jako retez :lol: ti modri slonici jsou stazeni k tomu navodu.nevim kdo je vyrabel :oops:
- Autor: finduska
- Vloženo: 21.11.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána