IMG_0312.PNG
Ahoj holky, dneska jsem 8DPO, nedalo mi to a udelala jsem si test, co myslíte? Na světle to vypadá trošku lépe :)
- Autor: Adulina12
- Vloženo: 22.11.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Ahoj holky, dneska jsem 8DPO, nedalo mi to a udelala jsem si test, co myslíte? Na světle to vypadá trošku lépe :)
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána