_20181125_102321.jpg
Dobrý den,ve ČT jsem byla u Dr, také se mi udělaly bílé flíčky na zádech a hrudniku, napsala mi pevaryl s tím,ze uvidíme,že to bude buď mykóza nebo by to mohlo být i vitiligo,za dva týdny se mám ozvat a dá mi kdyžtak doporučení na kožní. Začínalo to někomu z vás takto? Mám z toho hrůzu,co se z toho vyvrbi...dekuji
- Autor: 86katka
- Vloženo: 25.11.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána