Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_20181207-171206.png

Ahoj holky, mám dotaz :andel: myslíte, že tento cyklus je anovulační? Ze začátku jsem to měla jak na houpačce a už mám 5 dní zpoždění, ale TT negativní a zatím stále teplota okolo 37°, ani nevím zda ovulace proběhla dle teplot :nevim: vyfotila jsem na dvakrát, nevešlo se mi to na jednu fotku, a jeden den jsem teplotu zapomněla změřit. Budu ráda za vaše zkušenosti děkuji :palec: jinak poslední dva dny takové jakoby pnutí v podbřišku a dnes bolest hlavy :nevim:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...