IMG_20181212_105445.jpg
Ahojky holky, dnes sem si delala test. Všichni doma rikaji ze neco vidi. Ja sem takova v rozpacich a nevim co si myslet.. Delala jsem si clearblue a ten vysel negativ. Příkladem foto dekuju za odpověď.
- Autor: Lentilllka
- Vloženo: 12.12.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána