IMG_20181216_095458.jpg
Já jsem včera dělala kakaové kuličky, nejsou teda za studena, ale nepečou se, jenom se to vaří v kastrolu :D ale výborné, navíc je to i z docela zdravých surovin :) je to rychlovka, já je nakonec obalila v takovejch těch barevnejch posypkach aby měl syn radost a i to dobře vypadá. Našla sem ten recept na jednom blogu ale nebudu házet odkaz ať to tu někdo nemá za reklamu :D mám ten recept nascreenovaný ;)
- Autor: Kriss Tina
- Vloženo: 16.12.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána