IMG_20181220_092438.jpg
Ahojky jsem 7dni po 3ket. Dnes jsem jsi delala test. Vim ze je to brzy ale musela jsem. Uz jsem zacala zase byt nervózní ze to zase nevyjde. Je tam slabouckej duch. Další zkusim v neděli snad bude silnější. Drž te mi palce :palec:
- Autor: Lussy4988
- Vloženo: 20.12.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána