Zpět na web

  • načítám...

DSC_0137.jpg

[citace] **"@TopSecret":https://www.emimino.cz/profil/topsecret/** píše: Ne. Ten tvuj stromecek. Ten je paradni :palec: moc se mi libi :D [/citace] :D Tak to jó, já mu to vyřídím ;) Měří cca 15 cm a na konferáku je roztomilý :) Ještě přidávám dnešní ranní překvapení - a že prý nebudou bílé Vánoce ;)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...