DSC_0137.jpg
[citace] **"@TopSecret":https://www.emimino.cz/profil/topsecret/** píše: Ne. Ten tvuj stromecek. Ten je paradni :palec: moc se mi libi :D [/citace] :D Tak to jó, já mu to vyřídím ;) Měří cca 15 cm a na konferáku je roztomilý :) Ještě přidávám dnešní ranní překvapení - a že prý nebudou bílé Vánoce ;)
- Autor: Iv.Sa.
- Vloženo: 25.12.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána