Zpět na web

  • načítám...

IMG_20181209_192859_018.jpg

Koupila jsem si nedávno Mate 10pro, protože za ty peníze lepší loňský high-end než letošní levnější model. A je super, obrovská paměť a baterka a bezva foťák Ale já měla i podmínku, že musí být na dvě SIM karty

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...