IMG_20181209_192859_018.jpg
Koupila jsem si nedávno Mate 10pro, protože za ty peníze lepší loňský high-end než letošní levnější model. A je super, obrovská paměť a baterka a bezva foťák Ale já měla i podmínku, že musí být na dvě SIM karty
- Autor: pikola
- Vloženo: 04.01.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána