pozitivní.jpg
Dovolím si obnovit diskuzi - ze zvědavosti, jak to vlastně vypadá uvnitř (a taky z důvodu, že jsem prostě měla pocit, že musím být těhotná, i když mi vyšel negativní :D ) jsem ClearBlue taky vykuchala... 27DC byl negativní, ale ty čárky v něm byly poměrně dobře viditelné (na fotce už jsou po zaschnutí světlejší)... Dost jsem hledala na netu a zjistila, že sice dělá slabé duchy poměrně často (optická čidla reagují až na určitou hustotu barviva v čárkách), ale pořád se mi nezdálo, že ty moje čárky byly trochu silnější než jen duchové... A za 3 dny mi už vyšel pozitivní... Z toho vyplývá, že kucháním se sice člověk zbytečně znejistí (a je lepší počítat s tím, že mínus je prostě mínus), ale naděje zůstává, pokud se nejedná jen o sotva viditelné duchy... Přikládám i fotky...
- Autor: lenina
- Vloženo: 20.01.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána