Zpět na web

  • načítám...

IMG_20190121_183957.jpg

Ahoj holky, taky se hlásím! Já už jsem v 17 tt termín mám 1.7.2019, takže budou skoro přesně 2 roky po sobě :lol: no nevím jestli se mám těšit, nebo mít strach. Jinak Nelča je zrovna teď nachlazená, takže soucitím s vámi, komu děti nespí :) já včera ponocovala taky dost :D nevolnosti už mám úspěšně za sebou, to bylo dost protivný, alw teď už ani nevím, že čekám druhé :) teda fakt na to dost často zapomínám :lol: taky přidávám fotky. Závidím vám vlasáče!

  • Autor: Naay
  • Vloženo: 21.01.19

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...