20190123145440.jpg
Holky tak už jedeme domů :srdce: transferovala nám bublinku dr. Kosobudová, ale bylo to super, působila naprosto v pohodě, tak snad! :mrgreen: Jinak byl u toho i přítel - sama dr mu řekla, ať jde s námi. Byla to krásná, skoro úplně vyhatchovaná blastička :dance: vypadala jak osmička :mrgreen: Zatím máme dva mrazáčky a třetí je pomalejší, tak nám dají prý vědět zítra. "@Pučmeloun":https://www.emimino.cz/profil/pucmeloun/ heleď cítím se tam fajn. Je fakt, že jsou se mnou vždycky rychle hotový, žádný bůhvíjaký řeči, ale to je možná i tím, že je to ta studie :mrgreen: Ale třeba se mi líbí, že dnes dr přítele fakt na sál sama pozvala a před transferem nám ukázala pod mikroskopem embryjko - to se mi pro třech předchozích pokusech nikdy nestalo :)
- Autor: kocourek88
- Vloženo: 23.01.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána