IMG_9274[13919].jpg
Ahoj holky :kytka: Koukala jsem, že jste porovnávaly bříška a tak jsem vám teda taky vyfotila to svoje ... Ať to je komplet, žejo :mrgreen: Každopádně berte fotku s rezervou, máme křivé zrcadlo, tak tam jsem rozkouskovaná trošku :nevim: :mrgreen: Jinak mě se poslední dobou vůbec nic nechce, akorát se flákám a přemýšlím co a jak s malou.. :) My chůvičky kupovat nebudeme, máme malý byt, takže u nás nejsou potřeba. Ondra ale mermomocí chce monitor dechu, tak si zařizuje jeho půjčení :mrgreen:
- Autor: DomčaP
- Vloženo: 03.02.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána