Zpět na web

  • načítám...

12. den.jpg

tak holky jdu se pochlibut svěží várkou testů :mrgreen: už se opravdu nepokrytě raduju, tak doufám, že se to nějak nezkazí :dance: :dance: :dance: doufám, že ve středu bude HCG pěknééé! :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...