12. den.jpg
tak holky jdu se pochlibut svěží várkou testů :mrgreen: už se opravdu nepokrytě raduju, tak doufám, že se to nějak nezkazí :dance: :dance: :dance: doufám, že ve středu bude HCG pěknééé! :srdce:
- Autor: kocourek88
- Vloženo: 04.02.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána