IMG_20190204_104508.jpg
Tak jsem alespoň polepila skříňku :lol: ta vlevo už byla od ségry..na tu mi dnes přiveze muž desku nahoru a bude z toho pořádný přebalovák..a dala mi ségra právě ještě zbytek nálepek, tak na tu ošklivou bílou komodu za pár korun jsem to tedy naplácala..i když muž mě za to určitě nepochválí :lol: :pankac:
- Autor: pindulinka89
- Vloženo: 04.02.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána