Zpět na web

  • načítám...

IMG_20160904_121615.jpg

Já si tedy nemůžu vynachválit dřevo - pěknej masiv, celá kuchyň.linka od truhláře a všechno dřevo. Pracovní desku nijak nešetřím a zatím ( máme tři roky) je fakt parádní. Těsto vyvaluji přímo na ní, žádné fleky od zeleniny na ní fakt nemám, občas na ní i něco ukrojím a nebojím se kdyby se něco objevilo. Buď to přijmu stejně jako vrásky nebo to zbrousím a vetřu něný olej. Věřím spíš na tu první variantu :-) Jinak kámen je obecně studený, do kuchyně bych ho nechtěla... Jinak přikládám vyloženě pracovní fotky z realizace...se mi nechce vstávat a fotit:-)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...