Zpět na web

  • načítám...

IMG_20170813_170137.jpg

Kluk má Sun baby Super Trike, ale taky žádná lambáda. Hlučná až tak není, ty kola jsou něco mezi gumou a plastem, ale skoro po roce užívání se povolila pneu a hrozně to vrzalo o ráfek. To tatínek opravil, protože je líný vyřizovat reklamace, ale už to nikdy nechce vidět. Kluk to dostal asi v 10m a miluje ji do teď. Je mu 2,5 a na šlapky stále nedosáhne. Stejně si myslím, že ten pohon na přední kolo nedá. Řídí se mi to dobře a zatím to drží. Jsme městský, tak většinou chodníky, ale moc se s tím nemažu. A brzda mi u toho chybí. Když zastavíme, aby mi neujel, tak strkám pod kola bábovičky.

  • Autor: Zkai
  • Vloženo: 16.02.19

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...