919AD170-E67A-4E86-A8FD-170F8854566F.jpeg
Ahoj holky, tak my dneska pokořily hranici 3000g a mame 52cm. Majda mela porodní váhu 1760g a 43cm 21.12...jde to pomalu, ale nevzdavame se. S prdikama jsme hodne trpely, vyzkousely jsme vse a jedine co zabira je Baby calm. Neverila jsem tomu ale asi to je fakt zazrak :-D
- Autor: moncaHK
- Vloženo: 17.02.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána