Zpět na web

  • načítám...

IMG_20181212_224835.jpg

Práci měnit nechci ale budu muset vůbec nevím jak to udělat po půl roce přijdu do práce a mám jít po příklad hodině domu nebo to tam prez veškerou bolest vytrpět celý den Zřejmě na péči jestli v noze není nějaký zánět či něco přece nemůže být noha zdravá když mam oteklé koleno a bouli za kolenem Takhle vypadá 4 měsíce po operaci a to už je ten otok o hodně menší (samozřejmě boule nejde vyfotit lépe) ta menší boule je moje koleno zbytek otok Upřímně si nikde stěžovat nechci jen už prostě nevím co dělat dál proto se informuji o rady zde *Příspěvek upraven 18.02.19 v 14:25*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...