Zpět na web

  • načítám...

20190205_120631.jpg

Základ na cibulce nebo pórku, přidat králičí, kuřecí, krutí....a pak tak, aby mi to chutnalo :-) ..než na to vezmu mixér. Synek baští jenom hladký, vymixovaný...jinak cuketa, brambor, špenát, červená čočka, kořenová zelenina, paprika, česněk, květák, brokolice, hrášek, batáty, dýně...koření spíš bylinky ( kmín, tymián, majoránka..) Někdy trocha smetany, šlehačky... ;)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...