20190205_120631.jpg
Základ na cibulce nebo pórku, přidat králičí, kuřecí, krutí....a pak tak, aby mi to chutnalo :-) ..než na to vezmu mixér. Synek baští jenom hladký, vymixovaný...jinak cuketa, brambor, špenát, červená čočka, kořenová zelenina, paprika, česněk, květák, brokolice, hrášek, batáty, dýně...koření spíš bylinky ( kmín, tymián, majoránka..) Někdy trocha smetany, šlehačky... ;)
- Autor: hanyketty
- Vloženo: 21.02.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána