Zpět na web

  • načítám...

IMG_20181006_115548.jpg

[citace] **"@Lucik555":https://www.emimino.cz/profil/lucik555/** píše: Zdravím všechny, oživuji toto téma. Budem kupovat pozemek a líbí se nám přijatelná cena dřevěných domků této firmy. Máte zkušenosti? Moc děkuji :) [/citace] Dobrý den. Opravdu slušná rodinná firma. Férový a velmi příjemný majitel/projektant pan Janovsky, jeho bratr stavbař a jeho přítelkyně, která pečlivě zajišťuje back Office + několik part předáků, kteří se specializují na tesařské a zednické práce. Odbornější záležitosti si firma najímá externě. Od srpna 2018 již bydlíme a můžu doporučit. Samozřejmě každá stavba se neobejde bez problémů. Obdivuji pana Janovského, že vše stíhá. Nikdy jsem ho nezažil, že by přenášel negativní náladu, i když má práce až nad hlavu. Určitě doporučuji udělat co nejvíce na "klíč" přes něj, protože šetření korunek se pak může prodražit a bývá problém s koordinací práci firmou Taurushaus a Vámi doporučenými řemeslníky. Což se nám vymstilo a způsobilo nemalé stresové situace a dohady, které bych nerad zažil znova. Kdybyste potřebovali bližší informace, klidně se ozvěte na ***. Po dohodě je možné navštívit hotový náš dům, kde bydlíme v Ostravě (část Heřmanice). Přikládám foto... :hug: Spokojený zákazník Lukáš Vintr *Edit admin – smazán osobní kontakt*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...