Zpět na web

  • načítám...

IMG_20190223_123957.jpg

Ahoj všem! Těm které mě znáte i těm, které ne... Snad to pro vás bude novou nadějí... :) Dne 17.2.2019 se nám v 5:10h narodil Karlíček :srdce: Nedá se slovy popsat jaké štěstí, radost a láska nás provází. :andel: Náš maximální dík patří Apolináři :kytka: . Bez něj bysme ani ten porod nepřežili... Neztrácejte naději...my už ji taky měli jenom co se za nehet vejde... ;) HODNĚ ŠTĚSTÍ!!! :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...