IMG_20190306_090005.jpg
Ahoj holky. Tak dneska jsem 11den po transferu. Co myslíte? První dva testy jsou s citlivostí 25. Nevěděla jsem že to ukazuje jakoby později. Tak ty další dva jsou s citlivostí 10. Dohromady jsou to 3 testy různé značky :blush:
- Autor: Kamča 92
- Vloženo: 06.03.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána