Zpět na web

  • načítám...

IMG_20190306_090005.jpg

Ahoj holky. Tak dneska jsem 11den po transferu. Co myslíte? První dva testy jsou s citlivostí 25. Nevěděla jsem že to ukazuje jakoby později. Tak ty další dva jsou s citlivostí 10. Dohromady jsou to 3 testy různé značky :blush:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...