DSC_0632.JPG
Je mi skoro 34let a mám podezření ze jsem opět těhotná, vynechala mi menstruace dnes je to šestý den a pořád nic, udělala jsem si test a vyšel takto no já tam vidím ducha čárku, prosím co vidíte vy? Samozřejmě za pár dní si udělám test znovu ale nechci zbytečně létat k doktorovi s duchama. Děkuji za váš názor a pište co vidíte vy. Děkuji :wink:
- Autor: Kvitkozlobidlo
- Vloženo: 06.03.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána