78A752BB-9FA2-4BE4-9E7E-7F9BCF107163.png
Mám garsonku na pronájem a srdce na dlani, ale bojím se. Nabídli by jste bydlení cizí paní v nouzi, kterou vůbec neznáte s malinkým miminkem? Popisuje na fb jak ji otec dítka přesvědčil k ponechání dítka a pak ji se 4 měsíčním miminkem psychicky týral a vyhodil v noci bez věcí na ulici. Co když je problematická, lže apod? Mám taky malé miminko a splácím hypotéku, takže by pro mě byl třeba neplatič dost problém a představa nutnosti vystěhovalní miminka co nemá střechu nad hlavou je nemyslitelná. Nabídli by jste pomoc? Já mám strach, ale uvnitř mě to trápí. Anonym majetkové údaje ps: paní vypadá na fotkách jako pěstěná, hezká paní snad nevadí odkaz: https://m.facebook.com/nicola.vackova7?fref=nf&ref=content_filter
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 07.03.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána