Pomohli byste týrané nebo ne?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 19:04
Pomohli byste nebo ne?

Mám garsonku na pronájem a srdce na dlani, ale bojím se. Nabídli by jste bydlení cizí paní v nouzi, kterou vůbec neznáte s malinkým miminkem? Popisuje na fb jak ji otec dítka přesvědčil k ponechání dítka a pak ji se 4 měsíčním miminkem psychicky týral a vyhodil v noci bez věcí na ulici. Co když je problematická, lže apod? Mám taky malé miminko a splácím hypotéku, takže by pro mě byl třeba neplatič dost problém a představa nutnosti vystěhovalní miminka co nemá střechu nad hlavou je nemyslitelná. Nabídli by jste pomoc? Já mám strach,
ale uvnitř mě to trápí. Anonym majetkové údaje ps: paní vypadá na fotkách jako pěstěná, hezká paní

snad nevadí odkaz: https://m.facebook.com/nicola.vackova7?…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Bubla_Bučková
Kelišová 5980 příspěvků 07.03.19 19:06

Smlouvu a najem předem… Bála bych se dost, co pak s ní. Nejlepší je pronájem někomu známému, kolegovi, v rodině…

inkakřivák
Neúnavná pisatelka 18446 příspěvků 07.03.19 19:08

Já jsem tvor velmi nedůvěřivý, takže přesně, smlouvu na dobu určitou, zálohu na dva nájmy aspon a nájem předem. A určitě bych chtěla paní vidět předem, internet nic nezaručuje.

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 23522 příspěvků 07.03.19 19:09

Chtělo by ji víc poznat, možná se na ni i poptat a taky se zeptat, z čeho to bude platit…

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 07.03.19 19:14

To já jsem větší hajzl. Paní je sukatelna, ale dal bych ruce pryč. Důvodu je více jak slov v ústavě. Mimino je roztomilé.

Vemas
Kelišová 5528 příspěvků 07.03.19 19:14

Bala bych se…

Králičice
Extra třída :D 13363 příspěvků 07.03.19 19:14

Po pravdě - má dost velkého psa a trochu bych se ho bála dát do garsonky :oops: Velký pes (třebas vychovaný) hluk udělá, do toho miminko .. Navíc jestli je příběh pravdivý, ex ji může dělat ještě velké problémy :-(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 19:15

Asi né,neděláte si tím jen problémy.

Janli
Echt Kelišová 8191 příspěvků 07.03.19 19:17

Vždycky se dá domluvit, že příspěvek na bydlení bude chodit přímo na tvůj účet. Měli jsme to takto udělané u problematické nájemnice. Bylo to i posvěceno ÚP.

Luucy
Kecalka 156 příspěvků 07.03.19 19:21

Minimalne bych chtela dolozit potvrzeni o prijmech, ale realne bych se bala, ze pani prestane platit a zustane ti viset na krku. A ty budes ta spatna, ktera vyhazuje miminko na ulici.

Tichošlápek
Extra třída :D 13700 příspěvků 07.03.19 19:21

Ne, navíc má psa. Toho se snažíme vyvarovat

Uživatel je onlinedalmatinka 123
Hvězda diskuse 48390 příspěvků 07.03.19 19:21

Ja jednou takove pronajala byt.kdyz sem tam prisla ze nezaplatila tak tam bylo tolik odpadku po zemi ze sem tam nemohla udelat krok :mrgreen: .vsude hovna od psa a asi dalsi tmavy lide co tam nemeli co delat :mrgreen: .sice se teda odstehovala ale uklid me vysel na 7000 a pak se muselo i vymalovat,udelat dvirka na kuchyn co utrahala a utrzena sprcha,poskrabane dvere asi od psa a prorazeny dvere asi od pesti do koupelny.Penize sem z nich nikdy nedostala,ale hodne dlouho sem se i bala vylezt vubec z meho domu aby me nekdo nepobodal :mrgreen:

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9527 příspěvků 07.03.19 19:22

Já bych asi pomohla, ale chtěla bych kauci kdyby třeba pes něco zničil, a 2 nájmy předem a kdyby neplatila tak 2 měsíční výpovědní lhůta a měla bych aspoň ty 2 nájmy, abych je použila na placení místo nájmu… Jenže to maminka na ulici bez věcí na mateřské stejně asi dohromady nedá :nevim:

Lalelale
Závislačka 4128 příspěvků 07.03.19 19:23

Tak já teda přiznám, že ne. Strašně bych se bála, že paní ve finanční nouzi s malým dítětem za dva měsíce přestane platit… a všichni víme, jak těžké je zbavit se neplatičů. A asi to tu slíznu, ale o ženách, co si pořídí miminko s chlapem, co je týrá, a pak to ještě používají ve svůj prospěch jako přilepšující okolnost, si tak trochu myslím své…

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8824 příspěvků 07.03.19 19:27

jestli může platit 10 tis měsíčně tak to sociální případ není, a v tvým případě bych se na to tuplem vykašlal, potenciální riziko problematickýho nájemníka to je (např. až si najde novýho blba, kterej se úplňácky najednou změní z nového super tatínka na blba č.2) a ty v tvojí situaci nemůžeš riskovat finanční a v neposlední řadě i psychický problémy s nájemníkem

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama