Zlepšení zraku bez operace nebo laseru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anykar
Nováček 5 příspěvků 07.03.19 07:11
Zlepšení zraku bez operace nebo laseru

Ahoj holky a kluci, nemáte zkušenosti se zlepšením zraku? Mám na obou očích 3 dioptrie a jsem z toho zoufalá. Mám krátkozrakost a astigmatismus. Nemáte nějaké tipy? Třeba děrované brýle, bylinné tinktury, čaje, bylinky, doplňky stravy, oční cvičení? Už jsem založila i diskuzi na téma detoxikace, ale nevím jestli to pomůže. Prý má ostrost zraku na starost játra, tak nevím.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 23180 příspěvků 07.03.19 07:42
@Anykar píše:
Ahoj holky a kluci, nemáte zkušenosti se zlepšením zraku? Mám na obou očích 3 dioptrie a jsem z toho zoufalá. Mám krátkozrakost a astigmatismus. Nemáte nějaké tipy? Třeba děrované brýle, bylinné tinktury, čaje, bylinky, doplňky stravy, oční cvičení? Už jsem založila i diskuzi na téma detoxikace, ale nevím jestli to pomůže. Prý má ostrost zraku na starost játra, tak nevím.

Nechci, aby to vyznělo hrube, ale máš moc dlouhé oko. Tečka. Na to čaje nepomůžou.

Laser to dneska řeší celkem bez problémů. Neboj se toho :nevim:

Alkata
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 07.03.19 07:44

Tak to leda jen zázrakem. Promiň ale zrak je zrak, játra s tím nemají nic společného a čajem se oko fakt nevyleci. Proč nechceš operaci a uchylujes se k takovým nesmyslum?

Netopirek
Echt Kelišová 9055 příspěvků 07.03.19 08:04

Slyšela jsem o provádění cviků, co dokáží zrušit zrak. Hlavně prý dokáže zlepšit zrak když se přestanou nosit brýle. Ale všechny u kterých znám to fungovalo, ale měli max 1.5 dioptrie.

aleba
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 61 inzerátů 07.03.19 08:05

Znáte nějakého očního lékaře který na operaci laserem byl ??

cassy
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 07.03.19 08:14

@aleba A v cem konkretne ma byt problem? Jsem pres deset let po laseru a z puvodnich 5 dioptrii nemam stale ani jednu. :palec: ;)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23232 příspěvků 07.03.19 08:19

@Anykar mám to samé co ty a za 15 let co nosím brýle se mi zrak nezlepšil ani náhodou. Věřím na účinky bylin, ale co se týče zraku, tak rozhodně ne.

dickys
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 1 inzerát 07.03.19 08:23

Měla jsem -4,5D a vyzkoušela jsem taky ledacos, no nic nefungovalo samozřejmě :) Před 9 lety jsem byla na lasiku a teď mám -1D, která se mi vratila po porodu. Jsem ráda, že jsem na laser šla a až budu mít odrozen a odkojen finální počet dětí, tak půjdu znova, snad už teda naposledy :)

dickys
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 1 inzerát 07.03.19 08:27

Ještě k tomu nenošení brýlí… To je spíš tak, že lidé s malými dioptriemi přece jenom celkem vidí a když ty brýle nenosí, tak jim to nepřijde, ale když dostanou korekci na 0D a vidí každé stéblo trávy, tak přece jenom tam ten rozdíl je a pak když brýle odloží, zdá se jim že vidí prd :grinning: Aspoň tak to mám já s tou svojí jednou dioptrií.

MartinKa36
Závislačka 3655 příspěvků 07.03.19 09:04

Pozor na laser, ten to sice resi nejlépe ale nekteré zařízení mají až 25% vázných komplikací po operaci, ale procento hodně záleži na tom kdo tě operuje… Pokud zvolíš laserovou operaci tak si vyber zařížení kde ti řeknou jak na tom jsou… jenže problém je že všichni budou mit tendenci trochu kecat…

anahita
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 07.03.19 09:25

Já taky nevěřím ve vyléčení jiným způsobem než laser a zároveň bych na něj nikdy nešla ani zadarmo. Takže zakladatelku chápu a to mám -7.5. Operaci očí si ponechám do zálohy až se něco vážného stane. Do té doby bych si do nich rejpat nenechala. A to už jsem byla i na předop vysetření na jedné znamé klinice, ale ve chvíli, kdy jsem si přečetla možné komplikace na 2 stranách A4, jsem jim poděkovala, papíry (amlouvu) vratila a papa. Byla tak neprůstřelná, že prakticky za cokoliv, co by se stalo oni zodpovědnost nenesou.

mroe
Neúnavná pisatelka 15412 příspěvků 07.03.19 11:53
@Anykar píše:
Ahoj holky a kluci, nemáte zkušenosti se zlepšením zraku? Mám na obou očích 3 dioptrie a jsem z toho zoufalá. Mám krátkozrakost a astigmatismus. Nemáte nějaké tipy? Třeba děrované brýle, bylinné tinktury, čaje, bylinky, doplňky stravy, oční cvičení? Už jsem založila i diskuzi na téma detoxikace, ale nevím jestli to pomůže. Prý má ostrost zraku na starost játra, tak nevím.

Zoufala ze 3 D? Tak to jsi toho ještě asi moc nezazila. MMCH - diskuse na téma detoxikace tela je ptakovina, ve spojeni s ocni vadou je to ptakovina na druhou. Mozna by ses mela vic zamerit na jiné věci a nedělat z komara velblouda.
Pokud mas i presto pocit, ze to musíš nejak vyresit, tak jedine laser.

Anykar
Nováček 5 příspěvků 07.03.19 13:21

Dobře, jsou i mnohem horsi případy, ale myslím že 3 dioptrie taky není uplne super. Na laser jít nechci, je to moc riskantni. Mroe, vis vůbec jaky to je mít špatný oči? Pokud chceš rejpat, jdi jinam. A jinak ostatním dekuju. :)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23232 příspěvků 07.03.19 13:48
@Anykar píše:
Dobře, jsou i mnohem horsi případy, ale myslím že 3 dioptrie taky není uplne super. Na laser jít nechci, je to moc riskantni. Mroe, vis vůbec jaky to je mít špatný oči? Pokud chceš rejpat, jdi jinam. A jinak ostatním dekuju. :)

prosím tě žiju s brýlemi a špatným zrakem skoro 20 let. Není to žádná katastrofa, střídám brýle s čočkama. Katastrofa je to jen tehdy, když jdu kupovat nový okuláry, protože se mi zásadně žádný nelíbí a když tak stojí xx tisíc.

mroe
Neúnavná pisatelka 15412 příspěvků 07.03.19 13:50
@Anykar píše:
Dobře, jsou i mnohem horsi případy, ale myslím že 3 dioptrie taky není uplne super. Na laser jít nechci, je to moc riskantni. Mroe, vis vůbec jaky to je mít špatný oči? Pokud chceš rejpat, jdi jinam. A jinak ostatním dekuju. :)

Ja mam 4 D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama