932EE976-F52B-40AB-AE32-6CC485F09E9B.png
[citace] **@Anonymní** píše: Mám garsonku na pronájem a srdce na dlani, ale bojím se. Nabídli by jste bydlení cizí paní v nouzi, kterou vůbec neznáte s malinkým miminkem? Popisuje na fb jak ji otec dítka přesvědčil k ponechání dítka a pak ji se 4 měsíčním miminkem psychicky týral a vyhodil v noci bez věcí na ulici. Co když je problematická, lže apod? Mám taky malé miminko a splácím hypotéku, takže by pro mě byl třeba neplatič dost problém a představa nutnosti vystěhovalní miminka co nemá střechu nad hlavou je nemyslitelná. Nabídli by jste pomoc? Já mám strach, ale uvnitř mě to trápí. Anonym majetkové údaje ps: paní vypadá na fotkách jako pěstěná, hezká paní snad nevadí odkaz: https://m.facebook.com/nicola.vackova7?fref=nf&ref=content_filter [/citace] Tehko rict, kde je pravda, ma tam u tohle. Kazdopadne bych ji chtela poznat a vse s ni probrat
- Autor: arinecka
- Vloženo: 08.03.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána