graf.jpg
Ahoj holky, co myslíte? Měřím BT poprvé, tak jsem napnutá. Myslíte, že by z toho něco mohlo být? Vím, že je asi ještě brzy, ale jsem celkem nedočkavá :-)
- Autor: sykorkan
- Vloženo: 12.03.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána